LED plokštės pritaikymas

Apšvietimo galimybės

LED plokštės geresnei aplinkai

 

Informacinių nuorodų sistemos apšvietimas

Informacinių nuorodų sistema yra nukreipiančiųjų ir pagalbinių ženklų planas. Tokių ženklų apšvietimas padeda atkreipti dėmesį svarbiausią informaciją ir susiorientuoti patalpose. Šviečiančios LED plokštės savo funkciją atlieka ir kaip dizaino dalis.

Example of how the opal acrylic light diffusing sheet illuminates navigational signs inside the airport

LED plokštės pasirinkimas

Informacinės nuorodų sistemos apšvietimui rekomenduojame pasirinkti „Lumaire“ Wayfinding. Šios LED plokštės kompozicija yra specialiai pritaikyta apšviesti lenteles ir kitus ženklus. Oro uoste toks apšvietimas yra puikus sprendimas norint atkreipti keleivių dėmesį į jiems skirtą informaciją. LED švieslentės taip pat papildo erdvę ir sukuria patogią aplinką.

opal acrylic light diffusing sheet

Parduotuvių apšvietimas

Su „Lumaire“ LED šviesos plokštėmis parduotuvių apšvietimas atgyja. Moderni ir praktiška elegancijos bei kokybės kombinacija lankytojus skatina jaustis gerai. Parduotuvių apšvietimas yra komfortas ir potyriai, kurių ieško jūsų klientai. Pradėkite kurti įspūdžius šiandien, susisiekite su „Lumaire“.

Parduotuvių apšvietimui rekomenduojame

Parduotuvių apšvietimas atrodo ypatingai su „Lumaire“ Textile šviesos plokštėmis. Elegancija pulsuojančias, ypač plonas LED paneles klientai įsimena; jie įsimena aplinką, kurioje gera būti. Panaudokite LED tekstilinį apšvietimą savo parduotuvėje ir mėgaukitės patikimu įvaizdžiu.

Reklamos apšvietimas

Praktiškas reklamos apšvietimas su „Lumaire“ LED šviesos plokštėmis. Lengvai apšvieskite idėjas, produktus ir verslo projektus. „Lumaire“ garantuoja ypatingą ryškumą ir lengvą pritaikymą. Pasirinkdami LED paneles, savo reklamą paverčiate įspūdžiais.

Example of how advertisement panels looks like without business lighting
Business lighting example of illuminating advertisement panels with Magnetic LED light sheets

Reklamos apšvietimui rekomenduojame

„Lumaire“ Magnetic šviesos plokštės – idealus reklamos apšvietimas. Vienu spragtelėjimu pakeiskite spaudą; akimirksniu išimkite ir įdėkite norimą atvaizdą atskyrę plokštės paviršių nuo rėmelyje esančio magneto. Magnetic LED paneles ypač praktiška naudoti tuomet, kai žinote, kad jums reikės kelis kartus ar nuolat keisti backlit skaidrę. Įsigiję „Lumaire“ Magnetic, gaunate šimtus skirtingų reklamos įvaizdžių – tiek, kiek tik norite sukurti.

Universalus apšvietimas

Basic LED šviesos plokštė yra universalus šviesos šaltinis, kurį galite panaudoti visur. Apšvieskite parduotuvės vitrinas, produktus, ištisas konstrukcijas ar smulkiausias detales. Lumaire basic yra idealus pasirinkimas, norint sukurti unikalų įvaizdį panaudojant minimalistinį dizainą. Šis produktas gali virsti šviečiančia lentyna, pakabinamu šviestuvu ir jūsų prekės ženklo įvaizdžio dalimi. Lumaire Basic pritaikymo sritys yra neribotos.
Susisiekite su mumis ir nušvieskite kelią neblėstančioms galimybėms.