Dalyvaujame

EuroShop 2023

Džiaugiamės galėdami pranešti apie dalyvavimą artėjančioje parodoje „Euroshop 2023“, kurioje pristatysime naujausius Lumaire led panelių pasiūlymus.

Pirmaujančioje mažmeninės prekybos mugėje „Euroshop 2023“ pristatysime naujausius patobulintus gaminius ir atnaujintas technologijas, kurios atliepia naujausioms apšvietimo tendencijoms.

Apsilankykite mūsų stende ir susitikite su mūsų komandos vadovais, kad sužinotumėte, kaip galime prisdėti tobulinant jūsų komercinę ar viešąją erdvę.

Lumaire ekspoziciją rasite

Hall 04 / 4C68

LED plokštė su 3D efektu

Siekdami sukurti įtraukų vaizdą ir kokybišką kliento paitrtį parduotuvėse, taikome naujas medžiagas Lumaire LED panelėms.

Lęšinio spausdinimo technologija sukuria “judėjimo” efektą, žiūrovui judant plokštės atžvilgiu. Aukštos kokybės spauda ir 3D efektas fono tikrai patraukia dėmesį.

Patobulintas „Wayfinding“ nuorodų sprendimas

Pristatome patobulintą „Wayfinding“ nuorodų sistemos sprendimą.
Lumaire „Wayfinding“ sprendimas sukurtas taip, kad jį būtų lengva įdiegti, prižiūrėti ir atnaujinti, todėl jis yra idealus pasirinkimas bet kuriai mažmeninei ar komercinei erdvei.

Dar elegantiškesnis magnetinis rėmelis

Džiaugiamės galėdami pristatyti dar siauresnį elegantiškąjį Luimaire Magnetic rėmelio dizainą. Magnetiniai rėmeliai dabar gali būti tik 16 mm pločio.

Atnaujinta visa gamybos įranga

„Leddex“ nauja gamybos įranga leidžia gaminti LED apšvietimo gaminius dar kokybiškiau, išlaikyti aukščiausius kokybės standartus ir kurti naujus gaminius.

Susikikime parodoje!

Hall 04 / 4C68

Nepraleiskite progos pamatyti mūsų naujienas Euroshop 2023!

Norėdami susisiekti su Lumaire komanda, naudokite žemiau esančią kontaktinę formą. Mūsų darbuotojas su jumis susisieks.