Producent paneli LED

O nas

Producenci

Lumaire to litewska firma produkująca panele LED. Jesteśmy jedynymi producentami tego typu produktów w kraju i dostarczamy rozwiązania oświetleniowe do firm, jednostek sektora publicznego i do klientów prywatnych. Produkujemy panele świetlne LED, oferujemy usługi projektowania oświetlenia, realizujemy projekty, które okazują się ponadczasowe.

60 000

m kw. płyt szkła akrylowego użyto do produkcji oświetlenia

887 415

metrów taśmy LED wykorzystano do podświetlenia

2 703 090

godzin pracy za nami

O Lumaire

Opracowane dla Ciebie

Produkowane przez nas panele oświetleniowe LED są propozycją do klientów zainteresowanych poprawą komfortu życia. To produkt, który jest ceniony przez rynek ze względu na swoją wszechstronność.

Jako producenci paneli LED stawiamy na ich wielofunkcyjność, wygodę użytkowania i szerokie zastosowanie. Lumaire LED panele to dla tych, którzy szukają czegoś więcej. Dostarczamy rozwiązania podkreślające Twoją indywidualność.

Opatentowana formuła

Panel LED to oprawiony arkusz szkła akrylowego podświetlany z boku taśmami LED. Podświetla on obraz wydrukowany na folii PCV lub materiale tekstylnym. Służy on też jako źródło światła – Lumaire Basic.

Używamy opatentowanego szkła organicznego – akrylu, aby stworzyć efekt LCD o współczynniku rozpraszania światła nawet dwukrotnie większym niż zapewnia jakikolwiek inny panel świetlny LED na rynku. Ta formuła zapewnia nam wyjątkowo dużą rozdzielczość, a elegancki design i lekka konstrukcja pozwalają na budowę unikatowych rozwiązań oświetleniowych.

W produkcji panelów jesteśmy właścicielami technologii od początku do końca i gwarantujemy naszym klientom najwyższą jakość.